Regeling van de Minister van Klimaat en Groene Groei van 10 juli 2026, nr. WJZ/106047297, houdende aanwijzing van categorieën van productie-installaties voor de productie van duurzame energieproductie en klimaattransitie in 2026 (Regeling aanwijzing categorieën duurzame energieproductie en klimaattransitie 2026) [KetenID WGK29025]
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikel regeling | Categorie | Basisbedrag in euro/kWh | Vollasturen | Basisbroeikasgasbedrag in euro/kWh | Voorlopige correctie productprijs in 2026 in euro/kWh | Voorlopige correctie ETS in 2026 in euro/kWh | Voorlopige correctie overige correcties in 2026 in euro/kWh |
| Artikel 55, onderdeel a | Ondiepe geothermie met warmtepomp, basislast | 0,1075 | 6.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 55, onderdeel b | Ondiepe geothermie met warmtepomp, geen basislast, verwarming gebouwde omgeving | 0,1681 | 3.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 55, onderdeel c, subonderdeel 1° | Diepe geothermie met warmtepomp, geen basislast, verwarming gebouwde omgeving | 0,1674 | 3.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 55, onderdeel c, subonderdeel 2° | Diepe geothermie met warmtepomp < 12 MWth, basislast, verwarming gebouwde omgeving | 0,1476 | 6.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 55, onderdeel c, subonderdeel 3° | Diepe geothermie met warmtepomp ≥ 12 MWth, basislast, verwarming gebouwde omgeving | 0,1325 | 6.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 57, onderdeel a, subonderdeel 1° | Aquathermie, basislast, verwarming gebouwde omgeving, nieuw warmteoverdrachtstation | 0,0954 | 6.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 57, onderdeel a, subonderdeel 2° | Aquathermie, basislast, verwarming gebouwde omgeving | 0,0876 | 6.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 57, onderdeel b, subonderdeel 1° | Aquathermie, geen basislast, stadsverwarming | 0,0968 | 3.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 57, onderdeel b, subonderdeel 2° | Aquathermie met seizoensopslag, geen basislast, rechtstreekse levering aan gebouw | 0,0996 | 3.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 59, eerste lid, onderdeel a | Lucht-water-warmtepomp voor verwarming bestaande gebouwde omgeving, middentemperatuur | 0,1403 | 3.500 | 0,0465 | 0,0691 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 59, eerste lid, onderdeel b | Lucht-water-warmtepomp voor verwarming bestaande gebouwde omgeving of bestaande tuinbouwkassen, lagetemperatuur | 0,0782 | 3.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 61, eerste lid | Zon-PVT systeem, stadsverwarming | 0,0907 | 4.600 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0016 | 0,0000 |
| Artikel 63, eerste lid, onderdeel a | Elektroboiler, stadsverwarming | 0,0699 | 3.300 | 0,0168 | 0,0351 | 0,0078 | 0,0000 |
| Artikel 63, eerste lid, onderdeel b | Elektroboiler, industriële toepassing niet zijnde tuinbouw | 0,0699 | 3.300 | 0,0168 | 0,0351 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 63, eerste lid, onderdeel c | Elektroboiler voortzetting, stadsverwarming | 0,0661 | 2.900 | 0,0168 | 0,0351 | 0,0078 | 0,0000 |
| Artikel 63, eerste lid, onderdeel d | Elektroboiler voortzetting, industriële toepassing niet zijnde tuinbouw | 0,0661 | 2.900 | 0,0168 | 0,0351 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 63, eerste lid, onderdeel e | Elektroboiler, industriële toepassing niet zijnde tuinbouw, met thermische opslag | 0,1086 | 4.800 | 0,0168 | 0,0351 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel a | Procesgeïntegreerde warmtepomp met aanpassing van bestaand verdampingsproces (8.000 uur) | 0,0672 | 8.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel b | Procesgeïntegreerde warmtepomp met aanpassing van bestaand verdampingsproces (5.000 uur) | 0,0931 | 5.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel c | Procesgeïntegreerde warmtepomp met aanpassing van bestaand verdampingsproces (3.000 uur) | 0,1256 | 3.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel d | Procesgeïntegreerde warmtepomp in een bestaand verdampingsproces (8.000 uur) | 0,0513 | 8.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel e | Procesgeïntegreerde warmtepomp in een bestaand verdampingsproces (5.000 uur) | 0,0721 | 5.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 65, eerste lid, onderdeel f | Procesgeïntegreerde warmtepomp in een bestaand verdampingsproces (3.000 uur) | 0,1089 | 3.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 67, eerste lid | Procesgeïntegreerde warmtepomp in een verdampingsproces met laag dauwpunt | 0,0934 | 8.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 69, eerste lid, onderdeel a | Industriële gesloten warmtepomp (8.000 uur) | 0,0609 | 8.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 69, eerste lid, onderdeel b | Industriële gesloten warmtepomp (5.000 uur) | 0,0830 | 5.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 69, eerste lid, onderdeel c | Industriële gesloten warmtepomp (3.000 uur) | 0,1223 | 3.000 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0155 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel a, subonderdeel 1° | Restwarmtebenutting met warmtepomp, transportleiding < 0,10 km/MWth | 0,0738 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel a, subonderdeel 2° | Restwarmtebenutting met warmtepomp, transportleiding ≥ 0,10 en < 0,20 km/MWth | 0,0826 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel a, subonderdeel 3° | Restwarmtebenutting met warmtepomp, transportleiding ≥ 0,20 en < 0,30 km/MWth | 0,0918 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel a, subonderdeel 4° | Restwarmtebenutting met warmtepomp, transportleiding ≥ 0,30 en < 0,40 km/MWth | 0,1008 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel a, subonderdeel 5° | Restwarmtebenutting met warmtepomp, transportleiding ≥ 0,40 km/MWth | 0,1037 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel b, subonderdeel 1° | Restwarmtebenutting, transportleiding < 0,10 km/MWth | 0,0136 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel b, subonderdeel 2° | Restwarmtebenutting, transportleiding ≥ 0,10 en < 0,20 km/MWth | 0,0226 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel b, subonderdeel 3° | Restwarmtebenutting, transportleiding ≥ 0,20 en < 0,30 km/MWth | 0,0318 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel b, subonderdeel 4° | Restwarmtebenutting, transportleiding ≥ 0,30 en < 0,40 km/MWth | 0,0411 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel b, subonderdeel 5° | Restwarmtebenutting, transportleiding ≥ 0,40 km/MWth | 0,0502 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 71, onderdeel c | Restwarmtebenutting met hogetemperatuur warmtepomp en transportleiding voor stadsverwarming | 0,0992 | 5.500 | 0,0131 | 0,0273 | 0,0047 | 0,0000 |
| Artikel 73, eerste lid, onderdeel a | Waterstof uit elektrolyse, netgekoppeld met hernieuwbare stroomafnameovereenkomsten | 0,1614 | 5.097 | 0,0283 | 0,0511 | 0,0158 | 0,0000 |
| Artikel 73, eerste lid, onderdeel b | Waterstof uit elektrolyse, directe lijn met windpark of zonnepark | 0,1614 | 5.872 | 0,0283 | 0,0511 | 0,0158 | 0,0000 |
| Artikel 75 | Waterstof uit vergassing van afval | 0,0719 | 7.500 | 0,0283 | 0,0511 | 0,0101 | 0,0000 |
| Artikel 77, eerste lid, onderdeel a | Geavanceerde hernieuwbare transportbrandstoffen, biomethanol uit vaste lignocellulosehoudende biomassa | 0,1861 | 8.000 | 0,0614 | 0,0877 | 0,0000 | 0,0833 |
| Artikel 77, eerste lid, onderdeel b | Geavanceerde hernieuwbare transportbrandstoffen, bioLNG uit allesvergisting | 0,1408 | 8.000 | 0,0219 | 0,0422 | 0,0000 | 0,0833 |
| Artikel regeling | Categorie | Basisbedrag in euro/1.000 kg CO2 | Vollasturen | Basisbroeikasgasbedrag in euro/1.000 kg CO2 | Voorlopige correctie productprijs in 2026 in euro/1.000 kg CO2 | Voorlopige correctie ETS in 2026 in euro/1.000 kg CO2 | Voorlopige correctie overige correcties in 2026 in euro/1.000 kg CO2 |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCS – Gedeeltelijke opslag van niet biogene CO2-procesemissie, gasvormig transport | 284,9839 | 4.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCS – Gedeeltelijke opslag van niet biogene CO2-procesemissie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 279,5511 | 4.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCS – Gedeeltelijke opslag van niet biogene CO2-procesemissie, vloeibaar transport | 220,1705 | 4.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 4° | CCS – Gedeeltelijke opslag van niet biogene CO2-procesemissie, vloeibaar transport van koolstofdioxide, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 380,6973 | 4.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 5° | CCS – Gedeeltelijke opslag van niet biogene CO2-procesemissie, vloeibaar transport van koolstofdioxide, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 321,3167 | 4.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel b, subonderdeel 1° | CCS – Volledige CO2 opslag bij bestaande installaties, gasvormig transport | 147,2560 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel b, subonderdeel 2° | CCS – Volledige CO2 opslag bij bestaande installaties, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 150,6048 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel b, subonderdeel 3° | CCS – Volledige CO2 opslag bij bestaande installaties, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 201,1779 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering van niet biogene CO2-procesemissie, bestaande installatie, gasvormig transport | 179,3614 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering van niet biogene CO2-procesemissie, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 178,2373 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering van niet biogene CO2-procesemissie, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 228,8104 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, gasvormig transport | 335,0315 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 346,5081 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 397,0812 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, gasvormig transport | 294,0599 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 305,4265 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 355,9996 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel f, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, bestaande installatie, gasvormig transport | 227,8436 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel f, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 223,9305 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel f, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 274,5036 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel g, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 zuivering, nieuwe installatie, gasvormig transport | 151,5119 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel g, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 zuivering, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 155,8050 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel g, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2 zuivering, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 206,3781 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel h, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, nieuwe installatie, gasvormig transport | 206,2224 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel h, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 197,5170 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, eerste lid, onderdeel h, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2 afvang, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 248,0901 | 8.000 | 91,3510 | 0,0000 | 91,3510 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande afvalverbrandingsinstallaties, gasvormig transport | 282,9162 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande afvalverbrandingsinstallaties, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 279,5511 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande afvalverbrandingsinstallaties, vloeibaar transport | 220,1705 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel a, subonderdeel 4° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande afvalverbrandingsinstallaties, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel a, subonderdeel 5° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande afvalverbrandingsinstallaties, vloeibaar transport, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel b, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande afvalverbrandingsinstallatie, gasvormig transport | 236,1218 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel b, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande afvalverbrandingsinstallatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 234,7744 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, tweede lid, onderdeel b, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande afvalverbrandingsinstallatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, gasvormig transport | 282,9162 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 279,5511 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport | 220,1705 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel a, subonderdeel 4° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel a, subonderdeel 5° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag bij bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel b, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, gasvormig transport | 236,1218 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel b, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 234,7744 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel b, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 100 MWe of uit omgevingslucht, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, derde lid, onderdeel c | CCS-Nieuwe CO2-afvang uit omgevingslucht, gasvormig transport | 187,5720 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag biogene procesemissies, gasvormig transport | 282,9162 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag biogene procesemissies, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 279,5511 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag biogene procesemissies, vloeibaar transport | 220,1705 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel a, subonderdeel 4° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag biogene procesemissies, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel a, subonderdeel 5° | CCS – Gedeeltelijke CO2-opslag biogene procesemissies, vloeibaar transport, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel b, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, bestaande installatie, gasvormig transport | 179,3614 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel b, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 178,2373 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel b, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 228,8104 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel c, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, nieuwe installatie, gasvormig transport | 151,5119 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel c, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 155,8050 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 79, vierde lid, onderdeel c, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe zuivering biogene CO2-emissie, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 206,3781 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCS – Gedeeltelijke opslag niet biogene CO2-emissie niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 282,9162 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCS – Gedeeltelijke opslag niet biogene CO2-emissie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 279,5511 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCS – Gedeeltelijke opslag niet biogene CO2-emissie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport | 220,1705 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel a, subonderdeel 4° | CCS – Gedeeltelijke opslag niet biogene CO2-emissie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel a, subonderdeel 5° | CCS – Gedeeltelijke opslag niet biogene CO2-emissie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 281,8632 | 4.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel b, subonderdeel 1° | CCS – Volledige opslag niet biogene CO2-emissie bij bestaande installaties niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 147,2560 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel b, subonderdeel 2° | CCS – Volledige opslag niet biogene CO2-emissie bij bestaande installaties niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 150,6048 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel b, subonderdeel 3° | CCS – Volledige opslag niet biogene CO2-emissie bij bestaande installaties niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 201,1779 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel c, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 179,3614 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel c, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 178,2373 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel c, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 228,8104 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel d, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 298,9680 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel d, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 297,5250 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel d, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij nieuwe waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 297,5250 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel e, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 293,1750 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel e, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 291,7320 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel e, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion CO2-afvang bij bestaande waterstofproductie uit restgassen voor ondervuring niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 291,7320 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel f, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 227,8436 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel f, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 223,9305 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel f, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 246,5070 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel g, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 151,5119 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel g, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 155,8050 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel g, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe pre-combustion zuivering niet biogene CO2-emissie, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 206,3781 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel h, subonderdeel 1° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, gasvormig transport | 206,2224 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel h, subonderdeel 2° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 197,5170 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 81, onderdeel h, subonderdeel 3° | CCS – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie niet-ETS-bedrijf, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie, capaciteit invoedpijplijn ≥ 20 Mton per jaar, gecontracteerd volume ≤ 35% | 248,0901 | 8.000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 1° | CCU – Nieuwe pre-combustion CO2-zuivering, bestaande of nieuwe installatie, gasvormig transport | 83,4691 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 2° | CCU – Nieuwe pre-combustion CO2-zuivering, bestaande of nieuwe installatie, gasvormig transport, nieuwe transportleiding | 97,9059 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel a, subonderdeel 3° | CCU – Nieuwe pre-combustion CO2-zuivering, bestaande of nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 124,5605 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel b | Extra CCU – Bestaande CO2-afvang, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 118,1829 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 1° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie, gasvormig transport | 160,9674 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 2° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie, gasvormig transport, nieuwe transportleiding | 175,4154 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel c, subonderdeel 3° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, bestaande installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 222,8000 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 1° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie, gasvormig transport | 135,4273 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 2° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie, gasvormig transport, nieuwe transportleiding | 149,8641 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel d, subonderdeel 3° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang, nieuwe installatie, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 192,5337 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 1° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang bij bestaande afvalverbrandingsinstallatie of bestaande biomassaverbrandingsinstallatie > 50 MWth, gasvormig transport | 177,2183 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 2° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang bij bestaande afvalverbrandingsinstallatie of bestaande biomassaverbrandingsinstallatie > 50 MWth, gasvormig transport, nieuwe transportleiding | 191,6551 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel e, subonderdeel 3° | CCU – Nieuwe post-combustion CO2-afvang bij bestaande afvalverbrandingsinstallatie of bestaande biomassaverbrandingsinstallatie > 50 MWth, vloeibaar transport, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 245,4284 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel f, subonderdeel 1° | CCU – Nieuwe post-combustion CO₂-afvang bij biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 50 MWth, gasvormig | 125,1060 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 83, eerste lid, onderdeel f, subonderdeel 2° | CCU – Nieuwe post-combustion CO₂-afvang bij biomassaverbrandingsinstallatie ≤ 50 MWth, vloeibaar, nieuwe vervloeiingsinstallatie | 167,6986 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
| Artikel 85, eerste lid | CCU – CO2 afvang uit omgevingslucht | 307,5986 | 4.000 | 18,9849 | 50,7623 | 0,0000 | 0,0000 |
§ 6. Slotbepalingen
Artikel 93
Deze regeling treedt in werking met ingang van de dag na de datum van uitgifte van de Staatscourant waarin zij wordt geplaatst.
Artikel 94
Deze regeling wordt aangehaald als: Regeling aanwijzing categorieën duurzame energieproductie en klimaattransitie 2026.
Bijlage 1. behorende bij artikel 7, tweede lid (model uitvoeringsovereenkomst)
Uitvoeringsovereenkomst tot zekerheid van het aanvangen van de afvang en permanente opslag van koolstofdioxide, de afvang en het gebruik van koolstofdioxide, hernieuwbare warmte of koolstofdioxide-warmte, indien er sprake is van een melding als bedoeld in artikel 12b, eerste lid, van de Warmtewet en van activiteiten ter zake waarvan meer dan € 400 miljoen subsidie is verleend op basis van de Regeling aanwijzing categorieën duurzame energieproductie en klimaattransitie 2026
(hierna te samen ook te noemen: Partijen);
overwegen:
Partijen komen daartoe het volgende overeen:
Artikel 1. Tijdige ingebruikname van de productie-installatie
De Ondernemer verplicht zich jegens de Staat de productie-installatie tijdig in gebruik te nemen en wel binnen de in artikel 61, eerste lid, van het Besluit stimulering duurzame energieproductie en klimaattransitie bedoelde periode of, indien op grond van artikel 62, derde lid, van het Besluit stimulering duurzame energieproductie en klimaattransitie een ontheffing is verleend, binnen de in de ontheffing opgenomen periode.
Artikel 2. Inhoud en omvang van de garantie
De Ondernemer verplicht zich om tot zekerheid voor de nakoming van de in artikel 1 bedoelde verplichting, alsmede de bij niet tijdige nakoming verschuldigde boetes, binnen vier weken nadat de Beschikking is afgegeven ten behoeve van de Staat financiële zekerheid te stellen en gesteld houden voor een bedrag groot 2% van de maximale hoogte van de subsidie, bedoeld in de artikelen 16, 33, 49 en 55k van het Besluit stimulering duurzame energieproductie en klimaattransitie, door middel van de afgifte aan de Staat van een door een binnen de Europese Unie gevestigde bank afgegeven bankgarantie welke is opgemaakt onder gebruikmaking van het model bankgarantie.
Artikel 3. Vrijval van de garantie
Artikel 4. Boetes
Artikel 5. Aanvang en einde Uitvoeringsovereenkomst
Artikel 6. Domiciliekeuze en berichtgevingen
Artikel 7. Rechtskeuze
Artikel 8. Citeertitel
Deze Uitvoeringsovereenkomst wordt tussen partijen aangeduid als ‘Uitvoeringsovereenkomst duurzame energieproductie en klimaattransitie Staat/..........’.
Aldus overeengekomen en in tweevoud ondertekend
te ..........
Ondernemer
te ’s-Gravenhage
op ..........
De Minister van Klimaat en Groene Groei,
Model bankgarantie
DE ONDERGETEKENDE,
.........., gevestigd te .........., hierna te noemen de ‘Bank’,
IN AANMERKING NEMENDE DAT:
VERKLAART ALS VOLGT
Getekend te
op
De Bank
Bijlage 2. behorende bij de artikelen 13, eerste lid, onderdeel b, 15, eerste lid, onderdeel b, en 17 eerste lid, onderdeel c (lijst windsnelheden per gemeente)
| Gemeentenaam | Provincie | Windcategorie |
|---|---|---|
| Ameland | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Bergen (NH.) | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Den Helder | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Harlingen | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Het Hogeland | Groningen | ≥ 8,0 m/s |
| Hollands Kroon | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Noardeast-Fryslân | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Rotterdam Maasvlakte (wijk 23, buurt 8) | Zuid-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Schagen | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Schiermonnikoog | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Súdwest-Fryslân | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Terschelling | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Texel | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Vlieland | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Waadhoeke | Friesland | ≥ 8,0 m/s |
| Zandvoort | Noord-Holland | ≥ 8,0 m/s |
| Achtkarspelen | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Alkmaar | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Beverwijk | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Bloemendaal | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Castricum | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Dantumadiel | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| De Fryske Marren | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Dijk en Waard | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Drechterland | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Edam-Volendam | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Eemsdelta | Groningen | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Enkhuizen | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Goeree-Overflakkee | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Heemskerk | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Heerenveen | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Heiloo | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Hillegom | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Hoorn | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Katwijk | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Koggenland | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Leeuwarden | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Lisse | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Medemblik | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Noord-Beveland | Zeeland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Noordoostpolder | Flevoland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Noordwijk | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Oldambt | Groningen | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Opmeer | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Opsterland | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Purmerend | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Schouwen-Duiveland | Zeeland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Smallingerland | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Stede Broec | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Tytsjerksteradiel | Friesland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Uitgeest | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Urk | Flevoland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Veere | Zeeland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Velsen | Noord-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Wassenaar | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Westerkwartier | Groningen | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Westland | Zuid-Holland | ≥ 7,5 en < 8,0 m/s |
| Aa en Hunze | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Aalsmeer | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Aalten | Gelderland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Almere | Flevoland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Alphen aan den Rijn | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Altena | Noord-Brabant | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Amstelveen | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Amsterdam | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Assen | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Bodegraven-Reeuwijk | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Borger-Odoorn | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Borsele | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Coevorden | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Culemborg | Gelderland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Dalfsen | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| De Ronde Venen | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| De Wolden | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Delft | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Diemen | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Dronten | Flevoland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Emmen | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Goes | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Gouda | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Groningen | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Haarlem | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Haarlemmermeer | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Hardenberg | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Hardinxveld-Giessendam | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Heemstede | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Hoeksche Waard | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Hoogeveen | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Hulst | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| IJsselstein | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Kaag en Braassem | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Kampen | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Kapelle | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Krimpenerwaard | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Landsmeer | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Lansingerland | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Leiden | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Leiderdorp | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Leidschendam-Voorburg | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Lelystad | Flevoland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Lopik | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Maassluis | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Meppel | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Middelburg | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Midden-Delfland | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Midden-Drenthe | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Midden-Groningen | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Moerdijk | Noord-Brabant | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Molenlanden | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Montfoort | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Nieuwkoop | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Nissewaard | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Noordenveld | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Oegstgeest | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Oost Gelre | Gelderland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Ooststellingwerf | Friesland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Oostzaan | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Ouder-Amstel | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Oudewater | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Pekela | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Pijnacker-Nootdorp | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Reimerswaal | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Rijswijk | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Rotterdam-West (wijk 17, wijk 23 excl. buurt 8, en wijk 27) | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| 's-Gravenhage | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Sluis | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Stadskanaal | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Staphorst | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Steenbergen | Noord-Brabant | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Steenwijkerland | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Stichtse Vecht | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Terneuzen | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Teylingen | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Tholen | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Tynaarlo | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Uithoorn | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Veendam | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Vijfheerenlanden | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Vlissingen | Zeeland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Voorne aan Zee | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Voorschoten | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Waddinxveen | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Waterland | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| West Betuwe | Gelderland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Westerveld | Drenthe | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Westerwolde | Groningen | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Weststellingwerf | Friesland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Woerden | Utrecht | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Wormerland | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zaanstad | Noord-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zaltbommel | Gelderland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zoetermeer | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zoeterwoude | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zuidplas | Zuid-Holland | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zwartewaterland | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Zwolle | Overijssel | ≥ 7,0 en < 7,5 m/s |
| Alblasserdam | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Albrandswaard | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Barendrecht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Bergen op Zoom | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Berkelland | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Beuningen | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Bunnik | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Bunschoten | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Buren | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Capelle aan den IJssel | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Dordrecht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Drimmelen | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Druten | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Duiven | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Etten-Leur | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Geertruidenberg | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Gooise Meren | Noord-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Gorinchem | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Haaksbergen | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Halderberge | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Hattem | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Hellendoorn | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Hendrik-Ido-Ambacht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Houten | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Krimpen aan den IJssel | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Lingewaard | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Maasdriel | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Neder-Betuwe | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Nieuwegein | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Nijkerk | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Oldebroek | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Olst-Wijhe | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Ommen | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Oss | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Oude IJsselstreek | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Overbetuwe | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Papendrecht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Raalte | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Ridderkerk | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Roosendaal | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Rotterdam (excl. wijk 17, wijk 23 en wijk 27) | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Schiedam | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Simpelveld | Limburg | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Sliedrecht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Tiel | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Tubbergen | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Twenterand | Overijssel | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Utrecht | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Vlaardingen | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Waalwijk | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| West Maas en Waal | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Wijchen | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Wijdemeren | Noord-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Wijk bij Duurstede | Utrecht | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Winterswijk | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Zeewolde | Flevoland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Zevenaar | Gelderland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Zundert | Noord-Brabant | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Zwijndrecht | Zuid-Holland | ≥ 6,75 en < 7,0 m/s |
| Almelo | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Alphen-Chaam | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Amersfoort | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Apeldoorn | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Arnhem | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Asten | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Baarle-Nassau | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Baarn | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Barneveld | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Beek | Limburg | < 6,75 m/s |
| Beekdaelen | Limburg | < 6,75 m/s |
| Beesel | Limburg | < 6,75 m/s |
| Berg en Dal | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Bergeijk | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Bergen (L.) | Limburg | < 6,75 m/s |
| Bernheze | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Best | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Bladel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Blaricum | Noord-Holland | < 6,75 m/s |
| Boekel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Borne | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Boxtel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Breda | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Bronckhorst | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Brummen | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Brunssum | Limburg | < 6,75 m/s |
| Cranendonck | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| De Bilt | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Deurne | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Deventer | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Dinkelland | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Doesburg | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Doetinchem | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Dongen | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Echt-Susteren | Limburg | < 6,75 m/s |
| Ede | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Eemnes | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Eersel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Eijsden-Margraten | Limburg | < 6,75 m/s |
| Eindhoven | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Elburg | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Enschede | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Epe | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Ermelo | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Geldrop-Mierlo | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Gemert-Bakel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Gennep | Limburg | < 6,75 m/s |
| Gilze en Rijen | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Goirle | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Gulpen-Wittem | Limburg | < 6,75 m/s |
| Harderwijk | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Heerde | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Heerlen | Limburg | < 6,75 m/s |
| Heeze-Leende | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Helmond | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Hengelo | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Heumen | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Heusden | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Hilvarenbeek | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Hilversum | Noord-Holland | < 6,75 m/s |
| Hof van Twente | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Horst aan de Maas | Limburg | < 6,75 m/s |
| Huizen | Noord-Holland | < 6,75 m/s |
| Kerkrade | Limburg | < 6,75 m/s |
| Laarbeek | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Land van Cuijk | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Landgraaf | Limburg | < 6,75 m/s |
| Laren | Noord-Holland | < 6,75 m/s |
| Leudal | Limburg | < 6,75 m/s |
| Leusden | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Lochem | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Loon op Zand | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Losser | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Maasgouw | Limburg | < 6,75 m/s |
| Maashorst | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Maastricht | Limburg | < 6,75 m/s |
| Meerssen | Limburg | < 6,75 m/s |
| Meierijstad | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Montferland | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Mook en Middelaar | Limburg | < 6,75 m/s |
| Nederweert | Limburg | < 6,75 m/s |
| Nijmegen | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Nuenen, Gerwen en Nederwetten | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Nunspeet | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Oirschot | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Oisterwijk | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Oldenzaal | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Oosterhout | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Peel en Maas | Limburg | < 6,75 m/s |
| Putten | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Renkum | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Renswoude | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Reusel-De Mierden | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Rheden | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Rhenen | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Rijssen-Holten | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Roerdalen | Limburg | < 6,75 m/s |
| Roermond | Limburg | < 6,75 m/s |
| Rozendaal | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Rucphen | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Scherpenzeel | Gelderland | < 6,75 m/s |
| 's-Hertogenbosch | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Sint-Michielsgestel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Sittard-Geleen | Limburg | < 6,75 m/s |
| Soest | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Someren | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Son en Breugel | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Stein | Limburg | < 6,75 m/s |
| Tilburg | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Utrechtse Heuvelrug | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Vaals | Limburg | < 6,75 m/s |
| Valkenburg aan de Geul | Limburg | < 6,75 m/s |
| Valkenswaard | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Veenendaal | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Veldhoven | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Venlo | Limburg | < 6,75 m/s |
| Venray | Limburg | < 6,75 m/s |
| Voerendaal | Limburg | < 6,75 m/s |
| Voorst | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Vught | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Waalre | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Wageningen | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Weert | Limburg | < 6,75 m/s |
| Westervoort | Gelderland | < 6,75 m/s |
| Wierden | Overijssel | < 6,75 m/s |
| Woensdrecht | Noord-Brabant | < 6,75 m/s |
| Woudenberg | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Zeist | Utrecht | < 6,75 m/s |
| Zutphen | Gelderland | < 6,75 m/s |
Deze regeling zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.
De raadpleging van dit document komt niet in de plaats van het lezen van het oorspronkelijke Staatsblad of de Staatscourant. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onnauwkeurigheden die voortvloeien uit de omzetting van het origineel naar dit formaat.
Deze tekst wordt gepubliceerd onder de eigen hergebruiksvoorwaarden van BWB, niet onder een licentie van Legalize of van het publieke domein.
BWB
CC0 1.0 Universeel (publiek domein)